T-MIX 10 B - inštalácia na štandardný oceľový sud.

T-MIX 10 BZmiešavací ventil T-MIX-10-B slúži na miešanie vodou riediteľných koncentrátov v plynule nastaviteľných koncentráciách do 20%. Zariadenie je určené na priamu inštaláciu na štandardný oceľový sud do otvoru so závitmi G2".Zmiešavací ventil je vyrobený zo zliatiny hliníka povrchovo upravenej anodickou oxidáciou, nehrdzavejúcej ocele a všetky ostatné komponenty zmiešavacieho zariadenia sú vyrobené a povrchovo upravené tak, aby odolávali korózii a účinkom olejov.

 

Dokumentácia: T-MIX-10-B_SK.pdf Dokumentacia T-MIX 10 B

T-MIX 10 C - inštalácia na rám 1000l kontajnera.

T-MIX 10 CZmiešavací ventil T-MIX-10-C je určený na miešanie vodou riediteľných koncentrátov v plynule nastaviteľných koncentráciách do 20%. Zariadenie je určené na inštaláciu na rám a vypúšťací otvor 1.000 litrového kontajnera. T-MIX-10-C má tiež spätnú klapku pre zabránenie vniku vody do sacieho potrubia a zabezpečenie rýchleho nasatia koncentrátu.
Zmiešavací ventil je vyrobený zo zliatiny hliníka povrchovo upravenej anodickou oxidáciou, nehrdzavejúcej ocele a všetky ostatné komponenty zmiešavacieho zariadenia sú vyrobené a povrchovo upravené tak, aby odolávali korózii a účinkom olejov.

Dokumentácia: T-MIX-10-C_SK.pdf Dokumentacia T-MIX 10 C